Film Promocyjny firmy Auto-Rege

Transkrypcja:

Szanowni Państwo!

Firma AUTO-REGE zajmuje się regeneracją przekładni kierowniczych, popularnie nazywanych MAGLOWNICAMI do samochodów: osobowych, dostawczych, ciężarowych. Prowadzimy również sprzedaż przekładni kierowniczych po regeneracji oraz naprawę zawieszenia jak i geometrię kół.

Posiadamy w tej dziedzinie ponad dziesięcioletnie doświadczenie. Współpraca z firmami dostarczającymi oryginalne części sprawia, iż klient odbiera naprawioną przekładnię, która odpowiada parametrom nowych układów. To połączenie powoduje, że samochód ze zregenerowanym układem w naszej firmie, może być eksploatowany u Państwa przez długie lata, a cena naprawy jest o wiele niższa, niż zakup nowego podzespołu.

Zakres napraw obejmuje wszystkie typy przekładni kierowniczych ze wspomaganiem hydraulicznym, elektrycznym, elektryczno-hydraulicznym oraz bez wspomagania.

Udzielamy rocznej gwarancji na naprawę, z możliwością przedłużenia na kolejny rok.
Zawsze służymy fachową poradą.

Z naszych usług korzystają firmy z całej Polski

Jako jedyni posiadamy aż 3 file w Polsce: Kożuchów, woj. lubuskie, Wałbrzych
woj. dolnośląskie oraz Leszno, woj. wielkopolskie.

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno Klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Jesteśmy grupą fachowych i ambitnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie.

Zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Na wszystkie w naszej firmie udzielamy 12 miesięcznej gwarancji z możliwością przedłużenia gwarancji na kolejny rok.

Posiadamy ogromne zaplecze części zamiennych.

3 wykwalifikowane warsztaty wyposażone w najnowszy sprzęt oraz – co bardzo istotne – komfortowe poczekalnie dla Klientów!!!

Do napraw używamy wyłącznie oryginalnych części dostarczanych nam przez producentów przekładni. Po naprawie każda przekładnia sprawdzana jest na specjalistycznym stanowisku kontrolnym, symulującym jej pracę w warunkach rzeczywistych
W przypadku braku danego typu przekładni na wymianę lub na życzenie Klienta regenerujemy część wymontowaną przez nas z samochodu lub dostarczoną nam osobiście jak i firmą kurierską.